KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13338137

nr 1333 8137

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Akvarell, Stockholmsvy, 23x34 cm. Signerad

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:31:32

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton