KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13338137
nr 1333 8137
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Akvarell, Stockholmsvy, 23x34 cm. Signerad
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:31:32
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)