KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15206385

nr 1520 6385

Akvarell

Bruno Sundin. Signerad, daterad 1988, Småfåglar, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x40, akvarell

Utrop:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:44:47