KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12684110
nr 1268 4110
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Akvarell, Fönster, signerad. 52x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:48:18
10/8 20:16:46
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström