KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13294071
nr 1329 4071
Björn Blomberg
(1925-2003)
Akvarell, Björn Blomberg (1925-2003), Signerad, "motiv från mälaren". Motivet: 25x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:10:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr