KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14772067

nr 1477 2067

Akvarell

Birgitta Reuterskiöld, Säng. Signerad, daterad -90. Akvarell, bildmått: 17x24, yttermått inklusive ram: 32x38 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:29:03

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor