KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776242

nr 1477 6242

Beth Zeeh

(1911-2004), Sverige

"Ödegården". Signerad, akvarell, 1977 cm, yttermått inklusive ram: 16x23 cm

Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:03:26

3/7 10:06:17 1      Vinnande bud

Beth Zeeh

Läs mer om Beth Zeeh