KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095146
nr 1309 5146
Bengt Riton
(1945-1994), Sverige
Akvarell, Fiskskålen. Motivet: 38x27. Signerad
Bengt Riton, svensk bildkonstnär född 1945, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:19:17
23/2 19:18:35
300 kr
24/2 18:16:26