KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15837020
nr 1583 7020
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Signerad, akvarell, daterad 66, komposition med självporträtt, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:14:25
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)