KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15837020

nr 1583 7020

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Signerad, akvarell, daterad 66, komposition med självporträtt, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:14:25

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde