KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10559226

nr 1055 9226

Akvarell

Bardia Haddadi, tupp, signerad, -95, 41x52

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 september 2016
kl 20:32:02