KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10559226
nr 1055 9226
Akvarell
Bardia Haddadi, tupp, signerad, -95, 41x52
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 september 2016
kl 20:32:02
150 kr