KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16011020

nr 1601 1020

Axel Sjöberg

(1866-1950), Sverige

"Åskväder i antågande", Långviksskär. Signerad, daterad -33. Akvarell, 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 26 februari 2024
kl 19:13:48

  • Klassiska
  • 26 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Axel Sjöberg

Läs mer om Axel Sjöberg