KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9111387

nr 911 1387

Akvarell

Ã…sa Melin, "vandringen" sign. - 94, 19x24

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 september 2014
kl 19:54:09