KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052031

nr 1405 2031

Anna von Gersdorff-Obolensky

(1898-1973), Sverige

Akvarell, Anna von Gersdorff-Obolensky (1898-1973), Sverige. Stilleben, Signerad. Akvarell, 53x40 cm. Yttermått inklusive ram: 68x51 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:57:07

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Anna von Gersdorff-Obolensky

Läs mer om Anna von Gersdorff-Obolensky