KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14718066

nr 1471 8066

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

"Inloppet till Karlby hamn, Åland". Signerad, daterad 1990, bladets mått: 20x28, yttermått inklusive ram: 36x44, akvarell

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:47:58

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin