KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14598551
nr 1459 8551
Anders Gullberg
(f. 1927)
Anders Gullberg (f. 1927), Signerad, daterad -83, "Kalvmärkning", 16x23, yttermått inklusive ram: 28x35, akvarell
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:06:58
4/4 19:01:58