KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807495
nr 1480 7495
Ally Almviken
(f. 1930), Sverige
Vass. Signerad, daterad -76. Akvarell, bildmått: 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Ally Almviken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:01:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)