KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14232048

nr 1423 2048

Akvarell

Alfred Boll, Signerad, "Yttersta tvärgränd", 42x62, yttermått inklusive ram: 57x78, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:25:50

27/9 23:12:31 1      Vinnande bud