KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10963274
nr 1096 3274
Akvarell
Alexander M Rossi, porträtt, signerad, 53x44
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:40:56
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr