KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14099049

nr 1409 9049

Agneta Granstad

(f. 1949), Sverige

Monogramsignerad, akvarell, -87, komposition. Motivet: 23x33, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:44:55

Agneta Granstad

Läs mer om Agneta Granstad