KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012171

nr 1201 2171

Akvarell

A von Gersdorff. Signerad 1946,40x30

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:38:27

31/8 15:49:39 1      Vinnande bud