KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12438076

nr 1243 8076

Akvarell

A Hökenberg, Qvastmakerbacken, Stockholm, signerad. 40x55

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:35:10

19/3 11:14:33 1      Vinnande bud