KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8358490

nr 835 8490

Akvarell

1800-talets mitt, ramens innermått: 24x32

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 juli 2013
kl 18:13:15