KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11536407

nr 1153 6407

Akvarell

1800-tal, Oidentifierad konstnär, Herrgårdshus, 21x26

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 december 2017
kl 20:51:51