KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6093027

nr 609 3027

Akvarell

1800-tal, flickor vid fors, 24 x 18

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 november 2009
kl 18:06:34

8/11 23:54:35 1      300 kr
9/11 18:01:34 2      Vinnande bud