KONST / Oljemålningar / Akrylmålning 15848120
nr 1584 8120
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Akrylmålning, Abstrakt. Signerad a Tergo, daterad -20. Akryl på duk, yttermått inklusive ram: 38x40 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:40:52
11/12 20:25:10
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig