KONST / Oljemålningar / Akryl 13901036

nr 1390 1036

Roger Risberg

(1956-2011), Sverige

Akryl, Roger Risberg (1956-2011), Sverige. "Äpplet". Signerad, daterad a tergo 1992. Akryl på duk, 50x50 cm, oramad

Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:57:15

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roger Risberg

Läs mer om Roger Risberg