KONST / Oljemålningar / Akryl 14046182

nr 1404 6182

Akryl

Hans Sandell. Signerad, daterad 91, yttermått inklusive ram: 66x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:40:09

21/6 09:54:54 1      Vinnande bud