KONST / Oljemålningar / Akryl 14277004
nr 1427 7004
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Akryl, "Sombrero". Signerad, daterad -19, duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11
25/10 18:15:37
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson