KONST / Oljemålningar / Akryl 14278013

nr 1427 8013

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Akryl, Coco Lindsay, "Parasailing". Signerad, daterad 2019. Duk, 50x70cm, yttermått inklusive ram: 54x74 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:29:46

25/10 12:36:55 1      300 kr
25/10 20:23:53 2      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson