ART / Oil paintings / Akryl 12261033
nr 1226 1033
Akryl
Eva Rohde, Sweden. ”Good Morning”. Signed, dated 2017. Akryl på duk, 55x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Eva Rodhe,
Eva Rohde, Sverige. ”Good Morning”. Signerad, daterad 2017. Akryl på duk, 55x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Eva Rodhe
1000
SEK 3400
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
1.000 kr
600 kr
700 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
hidden*
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren