KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 14842001

nr 1484 2001

Affisch

Bernt Carlzon, Art Workshop, 1960-tal, kvinnofigur med blommor, ca 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm

Konditionsrapport: skador

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 14:37:08)
Uppdatera
Visning

fredag 26/8, lördag 27/8, söndag 28/8 och måndag 29/8

Auktionen
avslutas:

måndag 29 augusti kl 19:50:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
6/8 00:48:10 1      100 kr
8/8 17:11:44 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 aug

Retro

Läs mer om Retro