KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207415

nr 1520 7415

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1931, bränningar. Olja på duk, 45x69 cm, yttermått inklusive ram: 55x80 cm

Kondition: skadad duk

Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 18:11:48)
Uppdatera
Visning

fredag 3/2, lördag 4/2, söndag 5/2 och måndag 6/2

Auktionen
avslutas:

måndag 6 februari kl 19:43:16

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
3/2 12:41:43 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Otto Lindberg

Läs mer om Otto Lindberg