KONST / Litografier / Gicléetryck 13978007

nr 1397 8007

Tony Warren

(f. 1961), Sverige/USA

Gicléetryck, Tony Warren (f. 1961), Sverige/USA. "Eldstad". Signerad, numrerad 41/100, giclée på duk, 50x40 cm, oramad

Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 01:33:23)
Uppdatera
Visning

lördag 15/5, söndag 16/5 och måndag 17/5. Ingen visning fredag 14/5

Auktionen
avslutas:

måndag 17 maj kl 18:26:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tony Warren

Läs mer om Tony Warren