ART / Lithographs / Litograph 13153262
nr 1315 3262
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Vinterskärgård, signed, ej numrerad. Subject: 38x26,
LITOGRAPH, Vinterskärgård, Signerad, ej numrerad. Motivet: 38x26 cm
1000
SEK 500
Monday Mars 23 2020
at 19:19:34
22/3 20:15:14
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson