KONST / Litografier / Färglitografi 12713126
nr 1271 3126
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 8/300. Motivet: 35x46 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:09:59
24/8 17:51:20
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm