KONST / Litografier / Konstmapp 12432123
nr 1243 2123
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Konstmapp, "IX77", Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Litografier, 9 st lösa blad. Signerad, numrerad HC XIII/XV, bladets mått: 63x51 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:12:22
25/3 08:09:19
4.000 kr
25/3 19:07:22
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist