KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12354313
nr 1235 4313
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Walter du Halde (f. 1919). Mor och barn. Olja på duk, signerad. 60x50 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:17:23
300 kr
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde
nr 1235 4313
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 18 februari 2019 |
Walter du Halde