ART / Oil paintings / Oil painting 13337470
nr 1333 7470
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Anders Zorn (1860-1920), Sweden, kopia efter. Signerad J Stäck, 20th century. Oil on canvas, 58x42 cm,
OIL PAINTING, Anders Zorn (1860-1920), Sverige, kopia efter. Signerad J Stäck, 1900-tal. Olja på duk, 58x42 cm
Anders Zorn, born 1860, dead 1920, Swedish painter.
SEK 350
Monday June 15 2020
at 20:40:06
100 kr
300 kr