ART / Lithographs / Litograph in colors 14228101
nr 1422 8101
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Martin Ã…lund (b. 1967), Sweden. Signed, numbered 24/36, Ã…rstabron. Litograph in colors. Sheet: 39x58, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 24/36, Årstabron. Färglitografi. Bladets mått: 39x58, oramat löst blad
Martin Ålund, Swedish painter, born in Umeå 1967.
600
SEK 900
Monday September 27 2021
at 19:45:48
700 kr
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr
- Thema-auction
Sep 27
Stockholm
Read more about Stockholm