KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652063

nr 1565 2063

Oidentifierad konstnär. Signerad Suohan, Stockholm. Olja på duk, 30x40, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:22:28

25/9 18:15:58 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm