KONST / Litografier / Färglitografi 15362022
nr 1536 2022
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Hink. Signerad, numrerad 85/190, daterad -86. Färglitografi, bildmått: 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 64x55
Utrop:
2.400 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:37:39
3/4 19:43:26
2.000 kr
15/4 01:35:39
24 apr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz