KONST / Litografier / Färglitografi 17088172

nr 1708 8172

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Signerad, numrerad 247/360. Färglitografi, bildmått: 55x36 cm, yttermått inklusive ram: 76x54 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 juni 2025
kl 18:50:54

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder