ART / Lithographs / Litograph in colors 14277045
nr 1427 7045
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad XI/LX. Färglitografi, bildmått: 61x46cm, yttermått inklusive ram: 81x64cm
Withdrawn
Monday October 25 2021
at 19:46:11
Alvar Sunol
Read more about Alvar Sunol