KONST / Litografier / Färglitografi 13152068
nr 1315 2068
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, "Utsikt från Slottsbacken". Signerad, numrerad 191/360. Motivet: 52,5x62,5 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:31:57
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
23 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg