ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13521389

nr 1352 1389

WATERCOLOUR

Johan Pettersson, horse. Signed, dated -96, sheet: 48x69,

Johan Pettersson, häst. Signerad, daterad -96, bladets mått: 48x69 cm

Yes

700

SEK 300

Monday October 5 2020
at 18:36:46

3/10 09:50:44 1      Vinnande bud
3/10 09:52:58 1      justering av budtak