KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746360

nr 1274 6360

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Oljemålning, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Sommarmotiv, signerad. Olja på pannå, 38x121 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.400 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:51:09

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde