KONST / Litografier / Färglitografi 16033052

nr 1603 3052

Färglitografi

Andreas Ribbing, komposition med hustak. Signerad, numrerad 55/150. Färglitografi, bildmått: 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 60x45 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:20:29