KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407302
nr 1340 7302
Alexander Tolstoy
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Alexander Tolstoy (1895-1969), porträtt av ung dam. Signerad A Tolstoy. Olja på duk, 41x33 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:50:22
10/8 18:41:10
Alexander Tolstoy
Läs mer om Alexander Tolstoy