KONST / Litografier / Färglitografi 13169078
nr 1316 9078
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/100. Motivet: 74x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:12:26
350 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström