ART / Oil paintings / Oil painting 10291496
nr 1029 1496
OIL PAINTING
O. 1900, Flicka med blomsterkorg, 49x38, wear, damages.
O. 1900, Flicka med blomsterkorg, 49x38
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday April 4 2016
at 19:06:17
4/4 19:01:17