KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13766472

nr 1376 6472

Oidentifierad konstnär. Marin. Signerad St Sörensen. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 70x90 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:51:49